Uwaga! Gra miejska “Historia w kościołach 1981-83” rozstrzygnięta

Wyniki gry:

Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia wynosiła 73

I MIEJSCE – grupa PS. „Brzana” w składzie: Katarzyna Frej (UKSW, Warszawa) i Urszula Rojek (ASP, Warszawa) – 56,5 ptk.

II MIEJSCE – grupa PS. „DAP” w składzie: Patrycja Czapska (,LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie),  Anna Pręcikowska (LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie),   Dominika Szklarska (LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie)– 52,5 ptk.

III MIEJSCE- grupa PS. „Pan Dyrektor” w składzie: Weronika Kowalczyk( APS, Warszawa) i  Marta Kowalczyk (LO im. bł. Archutowskiego, Warszawa)- 52 ptk.

Zapraszamy wszystkich uczestników gry  i woluntariuszy na uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów oraz słodki, konspiracyjny poczęstunek,  w dniu 18 grudnia o godz. 16.00 do Centrum Kultury Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 (na Bielanach), wejście A, sala św. Józefa.
 Organizatorzy gry miejskiej "Historia w kościołach 1981-83" serdecznie dziękują uczniom i studentom, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć grono sympatyków i uczestników naszych kolejnych projektów, o których będziemy informować. Gra nie odbyłaby się bez udziału bardzo zaangażowanych wolontariuszy, którzy wcielili się w postacie z okresu stanu wojennego, osób, które pracowały przy realizacji i promocji pomysłu, a także grupy rekonstrukcyjnej z Agencji Artystycznej „Retro Pasje” i Cechu Wędliniarzy i Rzeźników z Warszawy, który ufundował dla wszystkich uczestników kiełbasę wydawaną "na kartki". Wszystkim Wam również bardzo dziękujemy! Liczymy, że spotkamy się na szlaku kolejnej gry terenowej. Film z przebiegu gry miejskiej można zobaczyć w zakładce: Skarbiec TV.

Aktualności - zobacz wszystkie wiadomości...


Życzymy pełnych nadziei i radości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Tradycyjnie w Wielką Sobotę, LOT Skarbiec Mazowiecki zachęca do podjęcia, indywidualnie lub w grupie, wyjątkowej i jedynej tego rodzaju wędrówki w ciągu roku. 

Polecamy nawiedzanie Grobów Pańskich w kościołach położonych przy Trakcie Królewskim oraz w obrębie Starego i Nowego Miasta. Spacer najlepiej rozpocząć od  kościoła pw. św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży.

W trakcie wędrówki, przypomnijmy sobie historie związane nie tylko z tą Wielkanocną tradycją, ale także z samymi obiektami sakralnymi, kryjącymi wiele tajemnic.