Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna Skarbiec Mazowiecki zostało zarejestrowane na początku 2012 roku. Jej celem jest zapewnienie ciągłości i rozwój projektu "Skarbiec Mazowiecki - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu".
 
Członkowie Stowarzyszenia chcą aktywizować rozwój mazowieckiej i warszawskiej turystyki, wspierać rozwój indywidualnych pasji i zainteresowań członków Stowarzyszenia, organizować promujące piękno i kulturową wartość Mazowsza i Stolicy, wystawy, szkolenia. W planach są także projekty wydawnicze i wystawiennicze.
 
Ważnym zadaniem będzie także współpraca z innymi Organizacjami Turystycznymi, Lokalnymi Grupami Działania, Stowarzyszeniami, Samorządami i instytucjami kultury.
 
Dotychczas podjeliśmy współpracę z:
  • Lokalną Grupą Działania "Równina Wołomińska" w Tłuszczu
  • Lokalną Grupą Działania "Bądźmy Razem" w Łochowie
Wspólnie zrealizowaliśmy umieszczenie szlaków turystycznych w krajoznawczych aplikacjach do nawigacji GPS.
 
Wszystkich zainteresowanych współpracą lub członkowstwem w Lokalnej Organizacji Turystycznej Skarbiec Mazowiecki (indywidualnym lub instytucjonalnym) - serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt: tel.: 22 621 43 12, e-mail: skarbiec@aci.waw.pl
 
 
 

Aktualności - zobacz wszystkie wiadomości...


Świąteczny spacer i konkurs dla rodzin „Pójdźmy wszyscy do … stajenek warszawskich pełnych historii”

„Pójdźmy wszyscy do … stajenek warszawskich pełnych historii” 27, 28 i 29 grudnia 2022 r. zapraszamy do wędrówki szlakiem betlejemskich szopek. Dla rodzin z dziećmi przewidziany jest dodatkowo świąteczny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Szczegóły na stronie: www.historiawkosciolach.pl Zapisy: e-mail: lotskarbiecmazowiecki@gmail.com lub 15 min. przed rozpoczęciem spaceru Zbiórka Księgarnia na Miodowej: ul. Miodowa 17/19 00-246 Warszawa  tutaj
Czytaj więcej